Nákupní košík ( položky: 0, celkem 0,00 Kč ) Přejít k pokladně

Systémy pro propagaci prodeje a městský mobiliář

Městský mobiliář Procity
Dopravní a bezpečnostní zrcadla Vialux
Vitríny Vitincom

Jste na: Úvod > Městský mobiliář Procity

Městský mobiliář Procity

městský mobiliář Procity

Výjimečný rozsah nabídky

PROCITY je bezpochyby nejkompletnější evropská průmyslová značka městského mobiliáře a kontroly vstupu. Zaměřuje se na řešení všech potřeb v oblasti ochrany a komfortu venkovních prostor obcí a firem.

Střízlivý a trvalý design za optimální cenu

PROCITY si vytyčuje za cíl uspokojit co nejvíce zákazníků svou elegantní estetikou, která je perfektně adaptovaná na většinu městských a vesnických prostředí.
Identita je založena na střízlivém designu, záměrně odděleném od módních výkyvů, protože městský mobiliář PROCITY musí odolat času a schopnosti vyhovět všem Vašim očekáváním. Zejména díky velice širokému výběru barev a konečných úprav, to vše v rámci rozpočtu a plně pod kontrolou.

Neustálé vyhledávání kvality

Výrobky PROCITY jsou důležitými prvky v oblasti bezpečnosti. Jejich mnohočetná použití a Vaše oprávněné nároky na trvalost si vynucují vysokou kvalitativní úroveň. Řezání, ohýbání, vruby, svařování, broušení, uhlazování, antikorozní úprava, konečná barva, balení: maximální profesionalita je využívána během celého výrobního procesu.

Potřebujete poradit? +420 722 935 539

MH Technic s.r.o.
Skupova 568/17, 415 01 Teplice
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

Tel./Fax: +420 417 579 579
GSM: +420 722 935 539
E-mail: obchod@mhtechnic.cz

V naší nabídce naleznete tři hlavní produktové řady, vhodné pro obce či firmy. Venkovní a interiérové vitríny Vitincom, městský mobiliář Procity a bezpečnostní / dopravní zrcadla Vialux.

obchodní a dodací podmínky | cena dopravy | mapa stránek | nápověda | kontakt

Doporučujeme: systémy pro prezentaci