Nákupní košík ( položky: 0, celkem 0,00 Kč ) Přejít k pokladně

Systémy pro propagaci prodeje a městský mobiliář

Městský mobiliář Procity
Dopravní a bezpečnostní zrcadla Vialux
Vitríny Vitincom

Jste na: Úvod > Jak vybrat vhodnou vitrínu?

Jak vybrat vhodnou vitrínu?Rozměry a kapacita
Typové vitríny jsou standardně navrženy s ohledem na počet násobků formátů A4, které lze do vitríny umístit. Dle typu vitríny se liší vnější rozměry nebo viditelná plocha. Na přání lze vyrobit vitrínu dle přesných požadavků zákazníka.

Dveře vitríny
Standardně jsou vitríny dle typu vybaveny dveřmi s tvrzeným plexi sklem tloušťky 4 mm nebo tvrzeným bezpečnostním sklem s požadovaným atestem. Vitríny mají křídlové dveře, u větších formátů výklopné s pantem v horním profilu, přičemž dveře jsou zajištěny v otevřené poloze speciálními písty. Dveře jsou vybaveny bezpečnostním zámkem.

Sloupky
Předností vitrín Vitincom je mimo jiné vysoká variabilita typů skříní, které lze montovat na nohy. Vitríny lze instalovat nejen v exteriérech – soupravy sloupků lze montovat přímým zapuštěním, nebo na patky. Specialitou jsou v případě venkovních vitrín sloupky typu Quatro, díky kterým lze skládat celé prezentační systémy (jedna složená plocha, kolmé osazení dalších vitrín apod.)

Design
Vzhled vitríny je definován především typem konstrukce – hliníkového profilu, který je při výrobě využit. Každá řada interiérových nebo exteriérových vitrín má svá specifika. Vitríny pro vnitřní použití jsou vyráběny z hliníkových profilů hloubky 30-80 mm. U exteriérových vitrín je kladen důraz na pevnost a robustnost skříně včetně garance odolnosti proti venkovním vlivům – těchto parametrů docilujeme použitím speciálních hliníkových prvků s hloubkou 30-150 mm.

Prostředí
Při výběru vhodné vitríny je třeba zhodnotit, do jakých prostor vitrínu budeme instalovat. Zejména se jedná o stabilitu a odolnost vitríny pro venkovní prostředí – pro venkovní prostory je vhodné využít skříněk, u kterých jsou styčné plochy ošetřeny elastomerem a je u nich řešen odvod kondenzátu – tímto zamezíme poškození nebo znehodnocení umístěných motivů a zároveň eliminujeme například orosení čelního skla, čímž se užitnost takové vitríny devalvuje.
Potřebujete poradit? +420 722 935 539

MH Technic s.r.o.
Skupova 568/17, 415 01 Teplice
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

Tel./Fax: +420 417 579 579
GSM: +420 722 935 539
E-mail: obchod@mhtechnic.cz

V naší nabídce naleznete tři hlavní produktové řady, vhodné pro obce či firmy. Venkovní a interiérové vitríny Vitincom, městský mobiliář Procity a bezpečnostní / dopravní zrcadla Vialux.

obchodní a dodací podmínky | cena dopravy | mapa stránek | nápověda | kontakt

Doporučujeme: systémy pro prezentaci