Pro cenovou nabídku či ověření dostupnosti produktů nás prosím kontaktujte
Kompletní PDF katalogy Procity, Vitincom a Vialux ke stáhnutí zde.

Systémy pro propagaci prodeje a městský mobiliář

Městský mobiliář Procity
Dopravní a bezpečnostní zrcadla Vialux
Vitríny Vitincom

Jste na: Úvod > Katalog > Dopravní a bezpečnostní zrcadla Vialux

Potřebujete poradit? +420 722 935 539

Dopravní a bezpečnostní zrcadla Vialux

Zrcadla Vialux vynikají velmi širokou škálou užití. Tradičně jsou užívány v dopravě, průmyslové sféře, na veřejných stavbách nebo i v privátním sektoru. Produkty Vialux reprezentují jistotu – využijte záruky 3 až 7 let.

Dopravní zrcadla Vialux splňují požadované normy pro užití na veřejných komunikacích. Jsou nerozbitná, nedeformovatelná a vynikají kvalitou optiky. Speciální řada dopravních zrcadel, odolných orosení a námraze.

Interiérová dohledová zrcadla pro kontrolu prostor v prodejnách nebo veřejných prostorech. Standardní, velkoplošná nebo hemisférické provedení.

Speciální zrcadla pro výjezdy z objektů nebo podzemních parkovišť eliminují riziko kolize. Pomocná zrcadla pro parkování usnadní motoristům orientaci na parkovištích.

Mnohoúčelová zrcadla pro interiérové i exteriérové instalace. Tuto řadu zrcadel lze využít například ve skladových prostorech, výrobnách, pro kontrolu skrytých částí strojů nebo ve venkovních prostorech firem apod.

Hemisférická zrcadla jsou vhodná pro zjednodušení orientace a zvýšení bezpečnosti například ve skladových prostorech. Optika hemisférických zrcadel umožňuje kontrolovat specifické prostory.

Showroom a vzorková prodejna v Teplicích
Potřebujete poradit? +420 722 935 539

MH Technic s.r.o.
Skupova 568/17, 415 01 Teplice
IČ: 28664256
DIČ: CZ28664256

Tel./Fax: +420 417 579 579
GSM: +420 722 935 539
E-mail: obchod@mhtechnic.cz

V naší nabídce naleznete tři hlavní produktové řady, vhodné pro obce či firmy. Venkovní a interiérové vitríny Vitincom, městský mobiliář Procity a bezpečnostní / dopravní zrcadla Vialux.

kontakt | MH Technic s.r.o. - systémy pro prezentaci a městský mobiliář